תפריט יצירת קשר

מתחילים כבר להתארגן עם קייטנות לקיץ

מתחילים כבר להתארגן עם קייטנות לקיץ

למרות שכרגע נראה שהחורף לא עומד לעזוב אותנו בזמן הקרוב  - כל הורה יודע שלאט לאט מגיעה השעה להתחיל לבחור קייטנות לקיץ עבור הילדים ולו רק בשל העובדה שהרישום למרבית הקייטנות בארץ מתחיל כבר לאחר חופשת הפסח. לכן, זה הזמן המושלם להתחיל לחפש מידע על הקייטנות השונות, במיוחד אם אתם מחפשים מקום שיעניק לילדיכם ערך מוסף ומשמעותי יותר מרק שוקו ולחמנייה. ישנם סוגים שונים של קייטנות מיוחדות ששווה לשים עליהן את העין, כי יכול להיות שהן יהוו חופשת קיץ מושלמת – עבור ילדיכם.

קייטנת מדעים וטכנולוגיה

יש לכם ילדים סקרנים במיוחד שרק מחפשים את האתגר הבא ובית הספר אינו תמיד מספק את הרמה האינטלקטואלית שלהם? יכול להיות שקייטנת מדעים וטכנולוגיה יכולה להוות עבורם את הפתרון המושלם. בקייטנות אלו הדגש המרכזי הוא כמובן על מדעים וטכנולוגיה וכל יום חדש מוקדש ללמידה ייחודית תוך כדי עשייה.

קייטנת טבע

להורים שמחפשים להוציא את ילדיהם מהמסמכים ולחבר אותם בחזרה לטבע. קייטנות טבע קיימות בכל ברחבי המדינה ומציעות טיולים יפיפיים ומעמיקים ברחבי הארץ, תוך חשיפה של הילדים לערכים שונים כמו שמירה של הסביבה שבה אנחנו חיים ועל בע"ח ולעולם שלם של צמחים, עצים, ואדמה. קייטנות הטבע הן הרבה יותר רק מטיולים, ומחליפות את ימי הבריכה בפעילויות העשרה שונות שמעניקות לילד מידע רחב על העולם שבו הוא חיי.

סאמר סקול בחו"ל

אופציה נוספת שעומדת בפניכם בעת בחירת קייטנה, היא אופציית הסאמר סקול שיכולה לפתח עבור ילדכם אופקים חדשים. סאמר סקול בחו"ל היננה חוויה מיוחדת במינה שמציעה לילדכם לטוס לחו"ל לפרק זמן של כשבועיים – שלושה ולחוות עולמות חדשים, להכיר אנשים מכל העולם, לחזק את האנגלית ולפתח אצלו את אותה תחושת עצמאות שאפשר לקבל כאשר מבלים קצת זמן רחוק מההורים.

סאמר קאמפ בארץ

במידה ואינכם מעוניינים לשלוח את ילדכם למדינה זרה לבד ואופציית הסאמר סקול אינה עומדת על הפרק, אתם עדיין יכולים לילדכם חוויה מעצימה חדשה ומרגשת בה הם יפגשו ילדים מכל העולם, עם הסאמר קאמפ בארץ. העיקרון הוא אותו עיקרון  - שהייה של כשבועיים מחוץ לבית, חשיפה לעולמות ולתחומי עניין חדשים ומרתקים, חיזוק האנגלית, ויצירת קשרים עם ילדים מכל חלקי הגלובוס. ההבדל העיקרי – שהסאמר קאמפ נערך כאן, בארץ. במילים אחרות, תוכלו להעניק לילדכם את אותה חוויה משמעותית, אבל עדיין להשאיר אותו – קרוב אליכם.

מקווים שתצליחו למצוא עבור את הקייטנה המתאימה ביותר עבור ילדיכם!