תפריט יצירת קשר

5 אטרקציות מומלצות לילדים

5 אטרקציות מומלצות לילדים

החלטנו להביא לפניכם 10 רעיונות שונים לאטרקציות לילדים כדי שתוכלו לדעת מה האופציות ולנווט בהתאם. אז הנה הרשימה לפניכם.

גן חיות - בין אם מדובר בגן החיות התנ"כי או בספארי, יש כמה אופציות נחמדות של גני חיות שאפשר ללכת אליהם. בנוסף לכך, יש גם פינות ליטוף במקומות שונים ברחבי הארץ. לא לכל ילד יוצא לראות בעלי חיים מקרוב במציאות וזו הזדמנות נפלאה להראות להם את מה שעד היום הם ראו בטלוויזיה או במחשב.

מוזיאון - למרות הסטיגמה שיצאה, ילדים דווקא מאוד אוהבים מוזיאונים. ישנם מוזיאונים רבים בארץ שפונים במיוחד לקהל של ילדים וביניהם מוזיאון הילדים בחולון אשר מכיל בתוכו מגוון רחב של פעילויות לילדים ומגוון רחב של סוגים שונים של מוזיאונים שנמצאים בתוכו. אחד המוזיאונים המיוחדים שנמצאים שם הוא 'דיאלוג בחשיכה' אשר מאפשר לילדים לחוות חוויה מיוחדת ועוצמתית כפי שעיוורים חווים את החיים.

פארק שעשועים - ישנם פארקי שעשועים כלליים עם מגוון מתקנים מעניינים וישנם פארקים אשר יש להם נושא ספציפי ומהנה במיוחד. פארק שעשועים שעוסק במים, כמו למשל הממדיון או ימית 2000 הם דוגמא לכך, אך בנוסף לכך יש פארק שעשועים בכל התחום המוטורי כדוגמת פארק קארטינג או פארק נחשונית שמשלב בתוכו מגוון מתקנים בתחום המים / המוטורי. 

קטיף עצמי - קטיף עצמי זוהי פעולה נפלאה וחינוכית לילדים שאפשר לעשות בתקופות שונות באביב ובקיץ. משפחות רבות יוצאות לקטיף עצמי כדי ללמד את הילדים על התהליך של הקטיף ולחוות חוויה קצת יוצאת דופן.

טיול בטבע - לא חסר מקומות שאפשר לבקר בהם בארץ שלנו. ישנם אתרי מורשת רבים ששווים ביקור והילדים לא יכולים להיות בכולם, אבל אפשר להתחיל לפחות בחלק. חפשו מקום לטייל בו בקרבת מקום, אין צורך לנסוע לדרום או לצפון, אתם בטוח תמצאו משהו מתאים גם באזורכם. לאחר שהילדים יאהבו את מה שיראו, אפשר להרחיב את המעגל מדי פעם ולצאת לעוד ועוד טיולים.